Pokoje gościnnne u Stasia

Wodny świat w Kudowie Zdroju

Wszyscy przyjeżdżający do Kudowy Zdroju na wakacje z całą pewnością będą szukali na miejscu różnorakich rozrywek oraz sposobów na spędzenie w ciekawy sposób wolnego czasu. Jedną z alternatyw jest z całą pewnością miejscowy Aquapark – Wodny świat. Cały obiekt powstawał w oparciu o najnowsze założenia architektoniczne i rozwiązania dzięki temu woda w basenie praktycznie przez cały rok ogrzewana jest promieniami słońca i energią z niego właśnie pochodzącą.
Wszyscy udający się do Aquaparku w Kudowie Zdroju z całą pewnością się nie zawiodą – zjeżdżalnie, liczne baseny, jacuzzi, sauna, wodne gejzery, a oprócz tego siłownia, klub fitness oraz kręgielnia, wszystko to sprawia, że rozrywka Kudowa Zdrój jest przednia. Wyższa kondygnacja budynku zajęta jest natomiast przez restauracje i sklepy – tak naprawdę więc można spędzić tutaj cały dzień świetnie się bawiąc.
Co więcej praktycznie zaraz obok wodnego świata mieszczą się liczne pensjonaty Kudowa Zdrój które oferują naprawdę korzystne ceny. Zarezerwuj w nich nocleg i miej blisko zarówno do centrum miasta jak i do parku wodnego!
Wodny świat w Kudowie Zdroju czeka na Ciebie przez cały rok i otwarty jest codziennie. Jeśli odwiedzasz Kudowę, czy znajdujesz się tutaj tylko przejazdem zawsze warto zajrzeć do tutejszego parku wodnego i naprawdę porządnie się zrelaksować, odpocząć oraz wybawić za wszystkie czasy – nigdzie bowiem nie znajdziesz tak wielu wodnych atrakcji jak właśnie w parku wodnym w Kudowie Zdroju.
Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Pokoje gościnnne u Stasia
Wodny świat w Kudowie Zdroju